Úvod  : Cestování > Pohostinství
 
 

další

stránky: [1] 2 3 4 5 6 7 »

1. Ukazatel.cz
Stále aktualizovaná databáze tříděná podle regionů, kde najdete: ubytování, restaurace, hrady-zámky, aquaparky, kulturní novinky a sportovní akce. Dále pak tipy na výlet, jízdní řády, letenky nebo další informace z regionů v ČR.
http://www.ukazatel.cz
Více informací....
23-04-2006

2. 100 TOP hotely České republiky
Online seznam obsahující hotely, restaurace, konferenční centra, pensiony pro Vaše firemní akce, školení, oslavy, porady, konference, prezentace, večírky, rauty. Najdeme Vám zdarma vhodný hotel, ubytování i catering pro Vaše firemní i soukromé akce.
http://www.100-top-hotely.cz
Více informací....
23-04-2006

3. Televizní věž Praha
Hezká vyhlídka na Prahu z nejvyšší pražské stavby - Žižkovské televizní věže. Vyhlídkové kabiny jsou ve výšce 93 metrů. Restaurace a kavárna s barem je umístěna ve výšce 65 metrů a také nabízí vyhlídku na Prahu.
http://www.tower.cz
Více informací....
23-04-2006

4. Belgian Beer Cafe -Les Moules
Original belgická brasserie nabízející zejména nejoblíbenější belgické jídlo MUŠLE a to na mnoho zajímavých způsobů, Kanadské humry přímo z aquaria či vynikající recepty na ryby. V nabídce je i 22 druhů belgických piv, které opravdu stojí za zkoušku!
http://www.lesmoules.cz
Více informací....
23-04-2006

5. Horský Penzion Zvonička
Horský Penzion Zvonička se nachází v údolí Velké Úpy. Vlastní parkoviště je dostupné z hlavní komunikace do Pece pod Sněžkou.
http://www.zvonicka-penzion.cz/
Více informací....
09-05-2006

6. METAMORPHIS
Hotel v centru Prahy nabízí ubytování ve stylových pokojích. Do restaurace s mezinárodní kuchyní přijďte posedět s přáteli či obchodními partnery. Klenuté sklepní prostory jsou ideální také pro party a oslavy.
http://www.metamorphis.cz
Více informací....
23-04-2006

7. Kvelb a pub Pastička
Příjemné posezení v restauraci s nezaměnitelným interiérem ve stylu irského pubu s dekorací z 1.republiky.Mezinárodní kuchyně zaměřená na steaky se spoustou specialit a chuťovek k pivu.Čepované pivo Plzeň, Bernard a Guinness. Krb a venkovní zahrádka.
http://www.pasticka.cz
Více informací....
23-04-2006

8. Barracuda Café
Od roku 1995 kvalita, klidné prostředí, příjemná obsluha, latinskoamerické jídlo burritos, nachos, fajitas, chili con carne, mojito, caipirinha, margarita, el diablo, B 52 a mnoho značkových vín. Nově točíme Plzeň a Stella Artois.
http://www.barracuda-cafe.cz
Více informací....
23-04-2006

9. RoyalMenu - vše o jídle, pití a stolování
Víte kde je výborná restaurace, hospoda, pizzerie, cukrárna? Hledáte bar, hotel? Víno, catering, recepty, kuchařka, dětská strava, dia kuchyně, etiketa stolování, kuchyně, jídelny a doplňky očima architekta, gastro zřízení. Vše přehledně zde.
http://http://www.royalmenu.cz
Více informací....
23-04-2006

10. STAROMĚSTSKÁ RESTAURACE - De La Croix
Starobylá restaurace s tradiční českou i mezinárodní kuchyní, velký výběr jedinečných salátů, steaků a ryb, švestkových knedlíků jako od babičky. Pivo Pilsner Urquell 12° z tanku, vše zaručeně čerstvé a za korektní ceny.
http://www.staromestskarestaurace.cz
Více informací....
23-04-2006

další

stránky: [1] 2 3 4 5 6 7 »