Úvod  : Bydlení > Zahrada
 
 

další

stránky: [1] 2 3 4 5 6 7 »

1. krbylipnik.cz - Zahradní krby
Výrábíme a prodáváme zahradní krby a krby na grilování selat, betonové tvárnice na zpevnění svahů, zatravňovací dlaždice a betonové kompostovníky. Dále nabízíme ke krbům nerezové grilovací rošty, špice, krbové nářadí a grilovací motorky na 220 V.
http://www.krbylipnik.cz
Více informací....
27-11-2006

2. Jungle Gym CZ
WWW.JUNGLEGYM.CZ - skluzavky a dětská hřiště Jungle Gym - velkoobchod i maloobchod pro ČR - Přímy dovoz a prodej skluzavek, dětských hřišť, houpaček, pískovišť a prolézaček holandského výrobce Jungle Gym - distribuce pro Českou republiku.
http://www.junglegym.cz
Více informací....
09-10-2007

3. Growshop Pestovani.cz
Kompletní vybavení pro pěstování rostlin nejen pod umělým osvětlením. Zahradnické potřeby pro indoor i outdoor pěstování. Výbojky pro růst, květ i kombinované. Biologická a minerální-hydroponní hnojiva. Substráty Plagron - Royalty mix, Grow mix, Kokos.
http://pestovani.cz/
Více informací....
21-06-2007

4. OASE - zahradní jezírka
Obchodní zastoupení OASE GmbH - Technologie pro zahradní jezírka: filtrace pro zahradní jezírka, folie, čerpadla, trysky, plastové bazénky, potoky a potoční prvky. Dále nabízíme poradenství a velkoobchodní i maloobchodní prodej
http://www.oase-filtrace.cz
Více informací....
09-10-2007

5. Krása dřeva - Altány, chaty, sauny
Nabízime dřevostavby, altány, zahradní domky, chatky, chaty a doplňky, prodejní stánky, garáže, garážová stání, sauny, saunová kamna, infrasauny, dětské domky, boudy pro psy, zahradní nábytek, zahradní toalety, mobilní domy.
http://chatky.etrh.net
Více informací....
23-03-2008

6. Realizace zahrad, jezírek Vysočina
Nabízíme údržbu a realizaci zahrad, jezírek, koupacích jezírek,zahradních staveb,návrhů a vše kolem zahrad. Působíme na Vysočině okolí Jihlavy.
http://www.zahrady-vysociny.cz
Více informací....
21-09-2007

7. Vladeko - zahradní program
Výroba zahradního nábytku, zahradních chat,nářaďových domků, altánů, pergol, plotů, balkonů, palisád a ostatních výrobků ze dřeva. Výroba palivového dřeva. Prvky Dětských hřišt-houpačky, prolézačky, pískoviště.Ozdobné mříže,
http://www.vladeko.cz
Více informací....
09-10-2007

8. Zahradní technika
Autorizovaný obchod se zahradní technikou firmy Electrolux Outdoor Products: sekačky na trávu, řetězové pily, sněhové frézy, křovinořezy, vznášedla, zahradní traktory, vysavače listí a další.
http://www.ceskazahrada.cz
Více informací....
27-10-2007

9. AZ-Bazény.cz
Najdete zde vše, co potřebujete vědět o bazénech a jejich údržbě. Nadzemní i zapuštěné venkovní bazény, nafukovací bazény, vše o filtraci a úpravě vody. Tipy a triky pro údržbu bazénů. Přehledný katalog společností.
http://www.az-bazeny.cz
Více informací....
15-04-2008

10. Krbové vložky
Krbové vložky - prodej
http://www.krby.biz
Více informací....
24-03-2008

další

stránky: [1] 2 3 4 5 6 7 »